Spočítat výkon krbu či kamen

Chutná jídla v sáčku od českého výrobce Expres menu

Česká kuchyně je proslulá svými výtečnými jídly plnými chutí a vůní, které probouzí chuťové buňky k životu. Nicméně v dnešní uspěchané době si málokdo najde čas na přípravu tradičních českých pokrmů. Řešením pro ty, kteří chtějí jíst chutně, zdravě a rychle, jsou jídla v sáčku od českého výrobce Expres menu.


Jak je možné, že EXPRES MENU vydrží bez konzervantů 10 let?

Vysvětlení výrobce:

"Naše unikátní patentovaná metoda vaření kontinuálním tepelným procesem, CTP, je odpovědí. Tento proces pokračuje sterilací v parním autoklávu. Díky tomu vaříme chutná a nutričně vyvážená jídla s dlouhou trvanlivostí, a to bez konzervantů, chemických stabilizátorů, barviv a jiných éček."


Expres menu, založené v roce 2008, je předním výrobcem a distributorem chutných jídel v sáčku na českém trhu. Firma se specializuje na výrobu přírodních a zdravých jídel bez konzervantů a umělých přísad. Všechna jídla jsou připravena z kvalitních surovin od prověřených dodavatelů, takže zákazníci mohou být jisti, že dostávají nejlepší možný produkt.

Jídla v sáčku od Expres menu nabízí širokou škálu tradičních českých jídel, ale také mezinárodních pokrmů. Mezi oblíbené produkty patří guláš, svíčková, pečená kachna, ale také různé druhy polévek a těstovin. Jídla jsou navíc vhodná pro vegetariány a vegany, protože firma nabízí také bezmasé alternativy.


   

Ručně zpracované suroviny:

Každý den ráno vozí dodavatelé čerstvé suroviny, které se okamžitě zpracují k další tepelné úpravě. Maso se připravuje v konvektomatech v páře, omáčky se připravují zvlášť tak, že jako základ se orestuje cibule na oleji v pánvi, pak se základ přendá do parního kotle, přidají se další suroviny podle receptury a zaleje se taženým masovým vývarem. Pravidelně provádíme výstupní kontrolu všech výrobků uvařených předcházející den.


 

Správné nutriční hodnoty:

Každé jídlo je nutričně vyvážené, obsahuje potřebné množství sacharidů, tuků, bílkovin a dalších důležitých látek. Nutriční hodnoty laboratorně testujeme nejen u každé nové receptury, ale i opakovaně v průběhu výroby.


Ověřený technologický proces:

Základem kvalitního jídla, které neobsahuje konzervanty, dochucovadla a barviva, je důsledné respektování všech procesů při zpracování jídla tak, aby byla vždy dodržena požadovaná teplota, která zabrání pomnožování bakterií. Tento proces nazýváme CTP - Kontinuální tepelný proces, který má firma patentově chráněný.


Kvalitní maso od českých farmářů:

Základem dobrého jídla je čerstvé kvalitní maso, a proto například u hovězího masa používáme pouze maso z mladých býků, u kterého máme vždy doklad o jeho původu. Maso nakupujeme od českých dodavatelů.


Zdravé suroviny:

Naší hlavní zásadou při přípravě pokrmů je použití kvalitních surovin bez konzervantů, přídatných látek a stabilizátorů. Proto používáme např. kysané zelí přímo od výrobce, sterilované okurky bez umělých sladidel a uzeniny bez rychlosolí a lepku.


100% bez lepku:

K výrobě našich produktů používáme pouze přirozeně bezlepkové suroviny, což požadujeme i od našich dodavatelů. Abychom si byli naprosto jisti, výrobky necháváme testovat ve speciální laboratoři.

Jedním z hlavních předností jídel v sáčku od Expres menu je jejich jednoduchá a rychlá příprava. Stačí jen ohřát v mikrovlnné troubě nebo na plotně a jídlo je připraveno k podávání. To je ideální pro ty, kteří mají málo času na vaření, ale přesto chtějí jíst kvalitně a chutně.

Expres menu je také ohleduplné k životnímu prostředí. Výrobce se snaží minimalizovat svůj ekologický dopad a proto používá recyklovatelné obaly a snaží se o minimalizaci odpadu.

Kromě toho, firma se neustále snaží rozšiřovat svou nabídku a přináší nové chutě, aby uspokojila i ty nejnáročnější zákazníky. K tomu také přispívá průběžný výzkum a vývoj, který má za cíl vytvářet nové receptury a zdokonalovat stávající produkty.

V neposlední řadě, Expres menu je hrdé na svůj český původ a důraz na kvalitu a chuť svých výrobků. Firma pečlivě sleduje všechny fáze výroby, od výběru surovin až po balení hotových jídel, aby zákazníkům nabídla jen to nejlepší.

Jídla v sáčku od českého výrobce Expres menu jsou tak ideálním řešením pro ty, kteří chtějí jíst chutně, zdravě a rychle, aniž by museli trávit hodiny vařením. Ať už jste milovníkem tradiční české kuchyně nebo preferujete mezinárodní pokrmy, v sortimentu firmy si jistě vybere každý.

VIDEO GALERIE:

Produktové řady

UniflamNordflamHS FlamingoAquaflam VARIOInvictaMasterflammeFlamingo DELUXEAquaflam