Powered by Smartsupp
Spočítat výkon krbu či kamen

Podpalovače - SEVERO CHEMA

Radujte se z ohně bez dřiny

Těšíte se, až vám teplo z krbových kamen a z krbu prohřeje všechny místnosti domu? Potřebujete bezpečně a rychle rozdělat oheň? Využijte služeb praktických podpalovačů, které jsou vhodné pro použití v otevřených ohništích, krbech, grilech a kamnech kdykoli. Bez starosti, bez práce a bez odpadu.

Široká škála námi nabízených podpalovačů umožňuje jejich využití ve všech zařízeních, která jsou založena na spalování různých topiv.

Dřevěné podpalovače

Tyto podpalovače patří mezi ekologické způsoby založení ohně. Dřevěný podpalovač obsahuje lisované dřevěné piliny a parafin. Jeho výhodou je nulový zápach a délka hoření až 10 minut. Vhodný je pro venkovní i vnitřní použití. Stejně fungují i podpalovače z dřevité vlny. Stačí přiložit zápalku nebo jiskru zapalovače a oheň je tu. Podpalovač neobsahuje žádné chemikálie, a proto je po jeho odhoření možné hned třeba i opékat špekáčky nebo grilovat, pokud jej využíváte pro venkovní oheň.

Bio podpalovače

Máte biokrb? V takovém případě až tak neřešíte podpalovač, ale správné krmení krbu. Tedy palivo, tedy biolih. Jedná se o speciální palivo do biokrbů, které zajišťuje dokonale přirozenou barvu ohně a zároveň neprodukuje žádné zplodiny, kouř ani zápach. Palivo se doplňuje do vychladlých hořáků a podpaluje se zapalovačem dodaným výrobcem. Čisté a krásné plamínky pak jednoduše regulujete podle svých představ.

Co trochu klasiky?

Mezi nejznámější a generacemi prověřený způsob zažehnutí ohně v jakémkoli počasí a v jakékoli situaci určitě patří tradiční PE-PO pevný podpalovač. Spolehlivé využití rozhodně najde ve všech druzích podpalování, a to třeba uhlí, dřeva, dřevěného uhlí nebo briket. Je tak určen pro zatápění v krbech, kamnech, zahradních grilech ale i otevřených ohništích.

Čistěte topivem

Oheň v topidle ale není jen o získání tepla, ale i pro jeho čištění. K odstranění sazí z komínů a kouřovodů je možné využít chytré čisticí poleno. Jeho občasné využité (vždy alespoň jednou za dva měsíce) vám navíc zvýší hospodárnost provozu krbových kamen a krbových vložek a zvýší i bezpečné využití zařízení mezi pravidelnými revizními kontrolami.

V naší nabídce ale naleznete i jiné podpalovače, třeba tekuté, podpalovače v tubách, praktické dárkové sety a jiné balíčky. Pro čištění skel krbových vložek, krbových kamen a sporáků vám pomohou sprejové čističe.

Produktové řady

UniflamNordflamHS FlamingoAquaflam VARIOInvictaMasterflammeFlamingo DELUXEAquaflam