Powered by Smartsupp
Spočítat výkon krbu či kamen

Plynové ohřívače - dokonalé řešení pro pohodlné kempování

Pakliže hledáte efektivní způsob ohřevu vody a jídla při kempování, tak vězte, že plynové ohřívače jsou tím jednoznačně nejlepším řešením. Tato přenosná zařízení jsou tudíž skvělou volbou pro ty, kteří chtějí mít vždy s sebou na cestách svůj vlastní spolehlivý zdroj tepla, díky němuž si dokáží ohřát jídlo, případně vodu.

Proč si s sebou na kempování přibalit právě plynový ohřívač? Plynové ohřívače nabízejí několik výhod oproti jiným způsobům ohřevu - jsou velmi rychlé, spolehlivé a snadno se ovládají. Navíc jsou velmi kompaktní a přenosné, takže si je můžete snadno vzít s sebou na opravdu jakoukoliv kempovací výpravu.

Existují přitom různé typy plynových ohřívačů, které se liší velikostí, výkonem a funkcemi - v naší nabídce pak naleznete pestrou paletu plynových ohřívačů. Pokud cestujete s rodinou nebo skupinou přátel, tak ideální volbou je velký plynový ohřívač s vysokým výkonem, který umožní rychlý ohřev většího množství vody či zahřátí se v chladných dnech.

Skladem máme malé i velké ohřívače na plyn

Jestliže preferujete kompaktnější řešení, můžete si vybrat menší plynový ohřívač, který je ideální pro jednotlivce nebo malé skupiny. Tyto ohřívače jsou obvykle snadno přenosné a dokáží ohřát dostatečné množství vody a jídla pro jednoho nebo dva lidi.

Plynové ohřívače jsou vhodné nejen pro kempování, ale také pro další venkovní aktivity, jako jsou kupříkladu rybaření nebo lov. Mohou být také použity jako záložní zdroj tepla při výpadku elektřiny.

Na našem webu s potřebami pro kempování najdete široký výběr plynových ohřívačů různých značek a typů. Naše ohřívače jsou vybaveny moderními bezpečnostními funkcemi a jsou navrženy tak, aby poskytovaly spolehlivý a efektivní výkon. Vyberte si plynový ohřívač dle vašich potřeb a užijte si pohodlné kempování bez omezení.

Produktové řady

UniflamNordflamHS FlamingoAquaflam VARIOInvictaMasterflammeFlamingo DELUXEAquaflam