- 23%

EKO.002.575

Skladem

20 990 Kč s DPH

27 260 Kč

6 270 Kč s DPH (23%)


Masivní trubková konstrukce, dokonalé spalovaní, oplach skla, externí přívod vzduchu, velká spalovací komora s okamžitým předáním tepla do prostoru…to jsou kamna Masterflamme. Více >>

Přidat do oblíbených produktů Poslat zprávu příteli Tisknout

Krbová kamna Masterflamme díky své masivní konstrukci zastupují vysoce kvalitní segment trhu. Trubkové řešení spalovací komory zajišťuje velmi nízkou roztažnost materiálu, vysokou kvalitu a dlouhou životnost celého zařízení. Trubky zaručují maximální předání tepla a velmi rychlé ohřátí vzduchu proudícího v trubkách. Tento princip vytápění zajišťuje rovnoměrné rozdělení teplého vzduchu nejen po místnosti, kde stojí kamna, ale také do dalších místností.

Použité materiály pocházejí od největších zpracovatelů železa, kteří zajišťují stálé a kvalitní dodávky. Kamna Masterflamme se mohou také pyšnit splněním nejpřísnějších technických norem, které určují největší výrobní země nejen v Evropě, a v těchto zemích jsou velmi žádaná.

Dokonalé spalování
zajišťuje inteligentní přísun primárního, sekundárního a terciálního vzduchu do spalovací komory.

Spolehlivé Tří-bodové zavírání
bezproblémová oblusluha po mnoho let je pro nás důležitá.

Dvouplášťová konvekční kamna
ve spodní části nasávají trubky studený vzduch, který se průchodem pláště velmi rychle ohřívá a je vyfukován do místnosti

Možnost ohřevu jídel
horní plotna může sloužit pro rychlý ohřev jídel.

Fénový efekt - teplo do několika minut
krbová kamna Masterflamme lze použít při vytápění obytných a rekreačních objektů. Díky rychlé vytápěcí schopnosti a velikosti spalovací komory jsou také velice oblíbená ve výrobních dílnách, skladech a jiných průmyslových prostorech. Krbová kamna Masterflamme maji díky své unikátní konstrukci jedinečnou schopnost rychlé tvorby tepla a jeho plynulou a rovnoměrnou distribuci. Studený vzduch je vespodu nasáván do trubek které tvoří přímo spalovací komoru. Tím dochází k bezprostřednímu ohřevu vzduchu a jeho vyfukování zpět do místnosti. Díky tomuto “Fénovému efektu” umí kamna Masterflamme během velice krátké doby předat velké množství tepla a rovnoměrně ho distribuovat do vytápěných prostor.

Eko-Air-In zajištuje centrální přísun vzduchů pomocí externího nasávání ze zadní části kamen. Kompletní spalovací proces je řízen pouze jedním ovládacím prvkem v pravém dolním rohu krbových kamen. Systém Eko-Air-In stejně tak zajišťuje bezpečnost před výbuchem plynných částí pomocí plynulého přisávání čerstvého vzduchu. Tento inovativní prvek zajišťuje vysokou účinnost, snížení spotřeby paliva až o 40% a zejména šetrnost k životnímu prostředí. Množství popela je minimální.

Krbová kamna Masterflamme splňují nejpřísnější evropské CE normy (EN 13240, BlmSchV - Stufe 2, 15a B-VG, DINplus)

Barva
hnědá
Deflektor (clona)
Ano
Délka polen
42 cm
Emise CO (Při 13% O2)
0,091 %
Jmenovitý výkon
7 kW
Účinnost kamen
79 %
Kouřovod
150 mm
Typ skla
panoramatické
Odvod spalin
vrchní
Materiál
ocelový plech
Externí přívod vzduchu
Ano
Sekundární spalování
Ano
Katalogové číslo
EKO.002.575
Norma
EN 13240, BImSchV – Stufe 1, 15a B-VG, DINplus, Flamme Verte
Oplach skla
Ano
Palivo
dřevo, dřevěné brikety
Popelník
Ano
Přikládání
přední
Provozní tah
12 Pa
Průměrná teplota spalin
278 °C
Rozsah výkonu
3-11 kW
Samočištění skla předehřátým vzduchem (oplach skla)
Ano
Spotřeba paliva
2 kg/hod.
Terciální přívod vzduchu
Ano
Typ kamen
dvouplášťová, konvekční
Váha
118 kg
Varná plotna
Ano
Vytápěcí schopnost
72 - 275 m3
Záruka
60 měsíců
Značka ekologického vytápění Flamme Verte
Ano
Způsob vytápění
teplovzdušný

Kontaktujte nás!