- 23% Doprava zdarma

Masivní trubková konstrukce, dokonalé spalovaní, oplach skla, externí přívod vzduchu, velká spalovací komora s okamžitým předáním tepla do prostoru…to jsou kamna Masterflamme. Více >>

EKO.002.575

Skladem

20 990 Kč s DPH

27 260 Kč

6 270 Kč s DPH (23%)

Krbová kamna Masterflamme díky své masivní konstrukci zastupují vysoce kvalitní segment trhu. Trubkové řešení spalovací komory zajišťuje velmi nízkou roztažnost materiálu, vysokou kvalitu a dlouhou životnost celého zařízení. Trubky zaručují maximální předání tepla a velmi rychlé ohřátí vzduchu proudícího v trubkách. Tento princip vytápění zajišťuje rovnoměrné rozdělení teplého vzduchu nejen po místnosti, kde stojí kamna, ale také do dalších místností.

Použité materiály pocházejí od největších zpracovatelů železa, kteří zajišťují stálé a kvalitní dodávky. Kamna Masterflamme se mohou také pyšnit splněním nejpřísnějších technických norem, které určují největší výrobní země nejen v Evropě, a v těchto zemích jsou velmi žádaná.

Dokonalé spalování
zajišťuje inteligentní přísun primárního, sekundárního a terciálního vzduchu do spalovací komory.

Spolehlivé Tří-bodové zavírání
bezproblémová oblusluha po mnoho let je pro nás důležitá.

Dvouplášťová konvekční kamna
ve spodní části nasávají trubky studený vzduch, který se průchodem pláště velmi rychle ohřívá a je vyfukován do místnosti

Možnost ohřevu jídel
horní plotna může sloužit pro rychlý ohřev jídel.

Fénový efekt - teplo do několika minut
krbová kamna Masterflamme lze použít při vytápění obytných a rekreačních objektů. Díky rychlé vytápěcí schopnosti a velikosti spalovací komory jsou také velice oblíbená ve výrobních dílnách, skladech a jiných průmyslových prostorech. Krbová kamna Masterflamme maji díky své unikátní konstrukci jedinečnou schopnost rychlé tvorby tepla a jeho plynulou a rovnoměrnou distribuci. Studený vzduch je vespodu nasáván do trubek které tvoří přímo spalovací komoru. Tím dochází k bezprostřednímu ohřevu vzduchu a jeho vyfukování zpět do místnosti. Díky tomuto “Fénovému efektu” umí kamna Masterflamme během velice krátké doby předat velké množství tepla a rovnoměrně ho distribuovat do vytápěných prostor.

Eko-Air-In zajištuje centrální přísun vzduchů pomocí externího nasávání ze zadní části kamen. Kompletní spalovací proces je řízen pouze jedním ovládacím prvkem v pravém dolním rohu krbových kamen. Systém Eko-Air-In stejně tak zajišťuje bezpečnost před výbuchem plynných částí pomocí plynulého přisávání čerstvého vzduchu. Tento inovativní prvek zajišťuje vysokou účinnost, snížení spotřeby paliva až o 40% a zejména šetrnost k životnímu prostředí. Množství popela je minimální.

Krbová kamna Masterflamme splňují nejpřísnější evropské CE normy (EN 13240, BlmSchV - Stufe 2, 15a B-VG, DINplus)

Barva
hnědá
Deflektor (clona)
Ano
Délka polen
42 cm
Emise CO (Při 13% O2)
0,091 %
Jmenovitý výkon
7 kW
Účinnost kamen
79 %
Kouřovod
150 mm
Typ skla
panoramatické
Odvod spalin
vrchní
Materiál
ocelový plech
Externí přívod vzduchu
Ano
Sekundární spalování
Ano
Katalogové číslo
EKO.002.575
Norma
EN 13240, BImSchV – Stufe 1, 15a B-VG, DINplus, Flamme Verte
Oplach skla
Ano
Palivo
dřevo, dřevěné brikety
Popelník
Ano
Přikládání
přední
Provozní tah
12 Pa
Průměrná teplota spalin
278 °C
Rozsah výkonu
3-11 kW
Samočištění skla předehřátým vzduchem (oplach skla)
Ano
Spotřeba paliva
2 kg/hod.
Terciální přívod vzduchu
Ano
Typ kamen
dvouplášťová, konvekční
Váha
118 kg
Varná plotna
Ano
Vytápěcí schopnost
60 - 220 m3
Záruka
60 měsíců
Značka ekologického vytápění Flamme Verte
Ano
Způsob vytápění
teplovzdušný

Kontaktujte nás!