- 8% Doprava zdarma + Dárek

HSF44-001

23 990 Kč s DPH

25 990 Kč

2 000 Kč s DPH (8%)

Kachlová kamna Flamingo BALI - bílá

Kachlová kamna Flamingo BALI jsou díky své vysoké kvalitě a skvělé ceně velice žádaným produktem.
Krbová kamna Flamingo nabízejí standardní možnost napojení externího přívodu vzduchu. Pro co nejefektivnější spalování je přivedený vzduch dále rozdělen na primární (pod rošt), sekundární na oplach skla a terciální pro podporu spalování plynných částic.
Komora je konstruovaná tak, aby byla dosažena vysoká účinnost a malá spotřeba paliva, která činí průměrně 2,5 kg na hodinu.Spalovací komora je vyrobená ze silného ocelového plechu a pro dokonalejší spalování je vysázena pravým šamotem. Sekundární spalování, krásně čisté sklo a externí přívod vzduchu je u kamen Flamingo samozřejmostí. Kamna jsou vyrobená z kvalitních materiálů a díky tomu Vám můžeme poskytnout záruku 5 let.

Proč koupit kamna Flamingo

U kamen řady Flamingo je systém spalování na nejvyšší úrovni a zajišťuje centrální přísun vzduchu z exteriéru, který zajišťuje bezpečnost před výbuchem plynných částí pomocí plynulého přisávání čerstvého vzduchu. Inovativní prvek zajišťuje vysokou účinnost, snížení spotřeby paliva až o 40% a zejména šetrnost k životnímu prostředí. Množství popela je minimální. Celý spalovací proces je ovládán dvěma táhly, kdy první slouží k regulaci primárního vzduchu, který je zapotřebí k zatopení a rozhoření dřeva. Druhé táhlo slouží k podpoře sekundárního spalování. Jeho otevřením dochází k přísunu předehřátého vzduchu do horní části spalovací komory. Tento vzduch se používá k úspornému a co nejefektivnějšímu průběhu hoření dřeva. Tímto je zajištěna vysoká účinnost a krásné hoření včetně čistého skla.

Kachlová kamna BALI

Kachlová kamen Bali jsou navíc obložena pravými, ručně vyráběnými kachlemi. Design kachlí byl speciálně vykreslen našimi designéry a nese název "zpovědnice". Kachle jsou akumulačním materiálem a z toho důvodu se akumulační schopnost kamen značně navyšuje.

Balení kamen BALI

Balení kachlových kamen je rozděleno na krbová kamna a kachle. Zákazník si tedy kachle nasazuje sám po rozbalení kamen u sebe doma. Součástí je návod krok po kroku, který naleznete v zásilce nebo si jej můžete stáhnout přímo u produktu.

Konvekční krbová kamna

Krbová kamna Flamingo patří do skupiny konvekčních, tedy zajišťují plynulé proudění ohřátého vzduchu a rovnoměrné vyhřátí místnosti.

Šamotová vyzdívka

Šamot je základem pro vysokou účinnost a nízkou spotřebu paliva. Zajišťuje vysoké teploty ve spalovací komoře.

 

Popelník

Ke snadnému vysypání popela

 

Představení kachlových kamen BALI

Způsob vytápění
teplovzdušný
Jmenovitý výkon
9 kW
Jmenovitý výkon (kW)
09-11
Rozsah výkonu
3-12 kW
Účinnost kamen
80,72 %
Váha
152 kg
Barva
bílá
Deflektor (clona)
Ano
Délka polen
35 cm
Emise CO (Při 13% O2)
0,665 %
Kouřovod
150 mm
Typ skla
rovné
Odvod spalin
vrchní
Materiál
ocelový plech, kachle
Externí přívod vzduchu
Ano
Sekundární spalování
Ano
Norma
EN 13240
Oplach skla
Ano
Palivo
dřevo, dřevěné brikety
Popelník
Ano
Přikládání
přední
Provozní tah
12-14 Pa
Průměrná teplota spalin
308 °C
Rozměr skla (Š x V)
340x280 mm
Rozměr topeniště (Š x V x H)
405 x 280 x 310 mm
Terciální přívod vzduchu
Ano
Tloušťka šamotu
30 mm
Typ kamen
dvouplášťová, konvekční
Vytápěcí schopnost
60-240 m3
Záruka
60 měsíců
Účinnost (%)
80-85 %

Kontaktujte nás!

Položky označené (*) jsou povinné.

Doporučujeme dokoupit 14
Alternativní produkty 5