- 13% Doprava zdarma

Česká krbová kamna kde proces spalování povýšil na nejvyšší příčku na trhu a spolu s unikátním designem dělá z krbových kamen Flamingo DELUXE top produkt celosvětově. Více >>

EKO.001.606

Skladem

28 990 Kč s DPH

33 322 Kč

4 332 Kč s DPH (13%)

Krbová kamna Flamingo DELUXE?

Jedná se o špičková krbová kamna od Českého výrobce firmy HS Flamingo. Kamna mimo moderního (nadčasového) designu, disponují i špičkovým spalováním (viz. video v textu). Díky těmto a několika dalším vymoženostem se tato kamna řadí mezi ta nejlepší na našem i zahraničním trhu.

A co vše patří mezi  přednosti krbových kamen Flamingo DELUXE?

  • nadčasový design
  • dokonalá regulace hoření
  • spalováné plynných částic (dvojité spalování)
  • luxusní černěné sklo
  • externí přívod vzduchu
  • oplach skla předehřátým vzduchem
  • designové varianty
  • 5 let záruka
  • servis
  • ČESKÁ VÝROBA

"Systém spalování...napřed...o mnoho let"

Budoucnost krbových kamen nese název Flamingo DELUXE. Kamna jsou již běžnou součástí mnoha domácností a neodmyslitelně je to výjimečný doplněk našich interiérů. Moderní doba si žádá nové a technologicky zajímavé produkty, kde velkou roli hraje také design.

Systém spalování je unikátní v  tom, jak Vás bude poslouchat. Regulace intenzity ohně je domyšlená do detailu a proto můžete v krátkém okamžiku kamna ztlumit a stejně rychle nastartovat jejich hoření. Při tlumeném režimu můžete sledovat tančící oheň, který bude pastva pro Vaše oči. Podstata hoření kamen Flamingo DELUXE je založena na spalování plynných částic, které vytváří neopakovatelnou atmosféru, a Vy budete její součástí.

Velký důraz na design je znát již na první pohled. Výrobce těchto kamen spolupracoval s  nejlepšími designéry, aby mohli světu představit DELUXE řadu krbových kamen Flamingo. Výběr barev, designové varianty, luxusní černěné sklo Vás přesvědčí o jasném výběru.

Úžasné hoření v pěkném kabátu

Systém spalování u kamen Flamingo DELUXE je dokonalost sama. Přísun vzduchu je zajištěn centrálně ze zadní části kamen. Množství popela je minimální. Celý spalovací proces je ovládán dvěma táhly, kdy první slouží k regulaci primárního vzduchu, potřebného k zatopení a rozhoření dřeva. Druhé táhlo slouží k podpoře sekundárního spalování, tedy spalování plynů. Jeho otevřením dochází k přísunu terciálního předehřátého vzduchu do horní části, který je vháněn do komory pomocí vrchního deflektoru. Tento vzduch se používá k úspornému a co nejefektivnějšímu průběhu hoření dřeva. Tímto je zajištěna vysoká účinnost a krásné hoření včetně čistého skla. K zajištění správného spalování je zapotřebí správný tah komína, který docílíte umístěním regulátoru na kouřovod nebo komínovou branku.

Firma HS Flamingo vyvinula unikátní systém hoření s významným vlivem na kvalitu spalovacího procesu, ekologii a estetiku. Pohled do ohně Vám rozzáří oči a vy budete spokojeni nasávat energii krbových kamen Flamingo DELUXE.

Spalovací proces povýšil na nejvyšší příčku na trhu a unikátní design dělá z krbových kamen Flamingo DELUXE top produkt celosvětově.

Akumulační materiál
vermikulit
Barva
červená
Deflektor (clona)
Ano
Délka polen
35 cm
Emise CO (Při 13% O2)
0,077 %
Jmenovitý výkon
9 kW
Účinnost kamen
80,17 %
Kouřovod
150 mm
Typ skla
rovné
Odvod spalin
vrchní
Materiál
ocelový plech
Externí přívod vzduchu
Ano
Sekundární spalování
Ano
Katalogové číslo
EKO.001.606
Norma
EN 13229, BlmSchV - Stufe 2, 15a B-VG, DINplus
Palivo
dřevo, dřevěné brikety
Popelník
Ano
Přikládání
přední
Provozní tah
12-14 Pa
Průměrná teplota spalin
287 °C
Rozsah výkonu
3-11 kW
Samočištění skla předehřátým vzduchem (oplach skla)
Ano
Spotřeba paliva
2,9 kg/hod.
Terciální přívod vzduchu
Ano
Tloušťka šamotu
30 mm
Typ kamen
dvouplášťová, konvekční
Váha
189 kg
Vytápěcí schopnost
60-220 m3
Záruka
60 měsíců
Značka ekologického vytápění Flamme Verte
Ano
Způsob vytápění
teplovzdušný

Kontaktujte nás!