- Domů
- Krbová kamna
- Kachlová kamna
- HIGHER kachlová kamna FLORENCJA - hnědá
HIGHER kachlová kamna FLORENCJA - hnědá
HIGHER kachlová kamna FLORENCJA - hnědá
Kachlová kamna FLORENCJA
Kachlová kamna FLORENCJA v odstínu hnědá, založená na litinové vložce s maximálním výkonem 14 kW, představují mimořádně originální řešení pro milovníky designu a funkčnosti. Jejich charakteristický odstín hnědé, nejen upoutá pozornost, ale také dodá místnosti jedinečný a moderní akcent. Tento odstín se dokonale hodí k moderním interiérovým aranžmá a přináší jim energii a radost. Navíc jejich neobvyklý tvar a ergonomická konstrukce činí kamna FLORENCJA nejen zdrojem tepla, ale také designovým dekorativním prvkem.
FLORENCJA je praktické topné zařízení a zároveň prvek užitného umění. Vyniká svou barevností a také unikátním designem, díky kterému se stává středobodem místnosti. Bez ohledu na to, zda dáváte přednost modernímu minimalismu nebo excentrickým aranžmá, kamna FLORENCJA v barvě hnědá, se dokonale hodí do různorodých stylů interiérů.
Bezpečnost a certifikáty
CE značka: ANO / umístěná na typovém štítku
Jaké jsou hlavní funkce kachlových kamen FLORENCJA?
- systém čistého skla: ANO
- deflektor spalin: ANO
- regulace rychlosti spalování: ANO
- regulovatelná klapka: ANO
- žáruvzdorné sklo: ANO - japonské žáruvzdorné sklo do 800°C
- vyjímatelný rošt: litinový
- vyjímatelný popelník: ANO
- úložný prostor na dřevo: NE
Jaké jsou rozměry kamna FLORENCJA?
- vnější rozměry: šířka: 960 mm x hloubka: 470 mm x výška: 940 mm
- rozměry ohniště: šířka: 560 mm x hloubka: 300 mm x výška: 333 mm
- rozměry balení: šířka: 980 mm x hloubka: 490 mm x výška: 1000 mm
- rozměry skla: šířka: 505 mm x výška: 320 mm
- rozměry roštu: šířka: 270 mm x hloubka: 270 mm x tloušťka: 25 mm
- rozměry dveří: šířka: 580 mm x výška: 395 mm
Přední část kachlových krbů je vybavena žáruvzdornou keramikou, která odolává teplotám až do 800°C. Použité japonské žáruvzdorné sklo má certifikát kvality a bezpečnosti. Korpus a přední část vložky jsou odolné vůči vysokým teplotám díky použití vysoce kvalitní litiny. Tyto komponenty také zajišťují stabilitu celé konstrukce. Dokonalá těsnost zařízení je zajištěna precizním spasováním všech dílů svařených na automatických výrobních linkách.
UPOZORNĚNÍ! Keramické kachle, ze kterých jsou naše kachlové krby vyráběny, jsou zhotovovány tradičním řemeslným způsobem. Vzhledem k povaze tohoto výrobního procesu se může odstín kachlí lišit od těch, které jsou představeny na fotografiích. Při objednávce prosíme, mějte toto na paměti.
| Způsob vytápění | teplovzdušný |
|---|---|
| Jmenovitý výkon | 11,9 kW |
| Účinnost kamen | 77,8 % |
| Kouřovod | 180 mm |
| Váha | 270 kg |
| Barva | hnědá |
| Deflektor (clona) | Ano |
| Délka polen | 50 cm |
| Typ skla | rovné |
| Odvod spalin | vrchní |
| Materiál | kachle |
| Externí přívod vzduchu | Ne |
| Sekundární spalování | Ano |
| Norma | EN 16510-2-1, Ekodesign |
| Oplach skla | Ano |
| Palivo | dřevo, dřevěné brikety |
| Popelník | Ano |
| Přikládání | přední |
| Provozní tah | 12-14 Pa |
| Průměrná teplota spalin | 204 °C |
| Spotřeba paliva | 3 kg/hod. |
| Pečící trouba | Ne |
| Regulovatelný výkon minimální | 5,6 kW |
| Regulovatelný výkon maximální | 15,5 kW |
Lidé si k tomuto produktu nejčastěji kupují


Pohrabáč ke krbu FLAMINGO - plochý kovový


HS Flamingo sklo pod kamna - Šestihran 1000x1000 mm / 6 mm


Smetáček ke krbu FLAMINGO - kovový


Čistič krbových skel - houba


Kraft&Dele vysavač na popel 20L KD489


CARAMBA čistič krbových skel 500ml


Ventilátor na kamna FLAMINGO čtyřlopatkový, černý


BURNER podpalovač - tuba 100 ks


Koš na dřevo FLAMINGO HS003


Ventilátor na kamna FLAMINGO pětilopatkový, černý


HS Flamingo sklo pod kamna - Čtverec 1000x1000 mm / 6 mm


HS Flamingo sklo pod kamna - Oblouk 1000x1000 mm / R725 / 6 mm
Související produkty


Kouřovod - koleno 90/180mm/1,5mm s čistícím otvorem


Kouřovod - růžice 180mm/0,5mm


Kouřovod - zděř 180mm/1,5mm


Kouřovod - koleno - stavitelné UNI 180mm/2mm


Kouřovod - trubka 180mm/25cm/1,5mm


Kouřovod - trubka 180mm/50cm/1,5mm


Kouřovod - trubka 180mm/100cm/1,5mm


Kouřovod - koleno 90/180mm/1,5mm


Kouřovod - koleno 45/180mm/1,5mm
Alternativní produkty


HIGHER kachlová kamna MIO BIANCO


FLAMA kachlová kamna ELDUR ECO - zelená


FLAMA kachlová kamna ELDUR ECO - hnědá


HIGHER kachlová kamna IVALO


FLAMA kachlová kamna ELDUR ECO - medová


FLAMA kachlová kamna ATOL - cappuccino


FLAMA kachlová kamna GRANDE I EKO dvojbarevná, zelená (olivová)


FLAMA kachlová kamna GRANDE I EKO dvojbarevná, hnědá


FLAMA kachlová kamna GRANDE I EKO dvojbarevná, medová


FLAMA kachlová kamna ELDUR ECO - cappuccino


HIGHER kachlová kamna s výměníkem VILLACH


HIGHER kachlová kamna BERGEN


HIGHER kachlová kamna s výměníkem MARSYLIA


HIGHER kachlová kamna s výměníkem PERUGGIA - krémová


HIGHER kachlová kamna MODICA


FLAMA kachlová kamna JASMIN - hnědá


HIGHER kachlová kamna ELBE - bílá


HIGHER kachlová kamna ELBE - cappuccino


HIGHER kachlová kamna s výměníkem SEVILLA


FLAMA kachlová kamna ALEA ECO - cappuccino


HIGHER kachlová kamna KRIS MORIS


HIGHER kachlová kamna FLORENCJA - bílá


HIGHER kachlová kamna FLORENCJA - zelená










Dnes Vám poradí Martin



