Powered by Smartsupp
Spočítat výkon krbu či kamen

Nástěnné a závěsné biokrby - KRETZ

Toužíte po příjemné atmosféře otevřeného ohně v bytě nebo kanceláři? Sháníte jednoduché řešení nenáročné na údržbu? Obraťte se na nás, nabízíme vám důmyslnou a originální alternativu, nástěnné krby na biolíh. Poskytují pouze teplo a světlo bez splodin popelu. Závěsné bio krby hoří krásným, přirozeně žlutým plamenem. Jsou unikátním designovým doplňkem v prostorách, kde si klasická krbová kamna či vložku nemůžete dovolit, neboť nepotřebují připojení ke komínu. Závěsné biokrby využijete například i v koupelně. Jejich obsluha a údržba je navíc jednoduchou záležitostí. Vyberte si z naší široké nabídky, závěsné krby na biolíh dodáváme v několika provedeních. Většinu zboží máme skladem a nabídku pravidelně rozšiřujeme o nové typy. Rádi vám odborně poradíme, nástěnné bio krby jsou naší doménou.

Dokonalé krbové řešení může být jednoduché a luxusní zároveň

Bezpečné, krásné, přirozené, a hlavně zdravé krby? Je to možné? Ano! Krb, který neprodukuje žádné škodliviny, odpady, kouř ani popel, přitom je možné zavěsit jej na stěnu a zútulnit tak jakoukoli místnost, to je nástěnný biokrb. Elegantní a nadčasový vzhled v mnoha variantách dekoru se hodí doslova do každého obydlí a do každého stylu.

Do garsonky i do vily

I když máte málo místa, nebo bydlíte v místě, kde není možné zbudovat tradiční krb nebo umístit krbová kamna či vestavěnou krbovou vložku, můžete si uklidňující pocity, které navozuje světlo a záře plamínků ohně užít úplně stejně.

Bez starostí a bez bourání

Velkou výhodu nabízí krb v tom, že pro svůj provoz nepotřebuje řadu jinak běžného krbového příslušenství, dokonce ani kouřovody, protože nepotřebuje odvádět kouř a zplodiny z místnosti. Žádné neprodukuje. Jako palivo slouží bio líh, vyrobený z rostlinných složek, který nezatěžuje životní prostředí. Hořením tak vzniká pouze běžný oxid uhličitý a vodní pára. Místnost, kde je krb umístěný tak nevyžaduje žádné zvláštní odvětrávání.

Dekorace, topidlo, prostě radost

Biokrb samozřejmě produkuje i teplo a je vhodný nejen jako dokonalá dekorace, ale jako doplňkové ohřívadlo. Lze tak i kombinovat a umístit v jedné místnosti klasický krb nebo krbová kamna s výměníkem pro vytápění celé domácnosti a biokrb využívat jako nástěnnou ozdobu v místnosti jiné. Je to jen na vás. Vzhledem k tomu, že se nemusíte obávat jisker nebo žhavých uhlíků, černání stěn a dalších možných nežádoucích vedlejších efektů, je vhodný i do luxusních a reprezentativních místností.

Spolehlivý a nenáročný provoz

Údržba biokrbu je v podstatě nulová – stačí jen dolévat bio líh. Rozhoření ohně i jeho uhašení dosáhnete v okamžiku. Hoření vytváří velmi pěkný a jasný plamen. Provoz je naprosto snadný. A z široké nabídky velikostí, barev a typů si vybere každý.

Vyzdobte jej podle svého

Pokud budete chtít svůj biokrb ozvláštnit nějakým originálním prvkem, poslouží vám skvěle ozdobné keramické prvky, jako jsou keramické imitace různých dřevěných polínek nebo i přírodní kamínky do biokrbu.

Využijte našich dlouholetých zkušeností a pořiďte si krbová kamna podle svého přání a představ. Nástěnné biokrby jsou díky svému charakteru spalování jednoduchým a originálním řešením v prostorách bytu či kanceláře. Pokud však chcete topit dřevem, vyberte si krbová kamna horkovzdušná nebo krbová kamna s výměníkem, která jsou schopna rovnoměrně vytopit více místnosti, respektive celý dům, a třeba ohřejí i vodu. Spolehněte se na naše služby, máme pro vás jen kvalitní výrobky.

Produktové řady

UniflamNordflamHS FlamingoAquaflam VARIOInvictaMasterflammeFlamingo DELUXEAquaflam