Diskuse

Zdenek Jedlička

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, chci koupit krbovou vložku, kterou následně budu obestavovat. Nicméně, je možné krbovou vložku koupit už teď, když budu přes zimu pracovat uvnitř abych si mohl zatopit? Nebo vložka musí být obestavěna aby se v ní mohlo topit.?

Technická podpora (Administrátor)

Dobrý den,

v krbové vložce je určitě možné topit i když nebudete mít ještě obestavbu hotovou. Krbová vložka ale musí být teplovzdušná, v teplovodní se musí topit jen v případě napojení do systému.

Za technickou podporu Tomáš

Lubomír

Dobrý den,
koupil jsem si rohovou krbovou vložku firmy Nordflame, po napojení kouřovodu a odzkoušení ( rozdělávání ohně) jsem zjistil, že při hoření mi vzniká nepříjemné kvílení a pískání. Snažil jsem se lokalizovat zdroj zvuku, vyměnit těsnící šňůru ve dvíŕkách, ale nepomohlo to.
Nevím si s tímto rušivým zvukem rady.
Děkuji.

Technická podpora (Administrátor)

Dobrý den,

Zvuk bude nejspíš pocházet z toho, že si vložka někde přisává vzduch, potřebovali bychom lokalizovat od kud to je (sklo, dvířka, nebo jinde). Nejlepší by bylo, když by jste to mohl natočit a poslat na mail: podpora@krbylevne.cz, koukneme na to a zkusíme něco vymyslet.

Za technickou podporu Tomáš

Jan Socha

Dobrý den.
Před deseti lety jsem si koupil krbovou vložku od výrobce Kratki Zuzana 16kw (Polsko) Letos mi praskla litinová přepážka, která chrání sklo. Můžete mi prosím poradit, kde sehnat náhradní, nebo zda by šla použít z jiného krbu?

Děkuji
Honza

Technická podpora (Administrátor)

Dobrý den,

firma Kratki je náš hlavní dodavatel a tak není problém sehnat jakýkoliv výrobek, nebo náhradní díl do krbové vložky, kontaktujte nás prosím na mailu podpora@krbylevne.cz my Vám pomůžeme.

Za technickou podporu Tomáš

Michaela

Dobrý den zakoupili jsme krbovou vložku nrtflam Trent, kvůli úzkému komínů jsme ji museli zredukovat 2x. I když má komín velmi dobrý tah, je cítit kouř v domě. Je na vině dvojitá redukce nebo mezírka mezi skly, které na sebe nedolehaji?Kolem vložky ani z potrubí kouř neuniká. Děkuji

Technická podpora (Administrátor)

Dobrý den,

pokud kouř uniká do místnosti, tak to bude nejpíše vždycky kvůli tahu komína, takže to znamená, že komín má slabý tah, doporučujeme pozvat si kominíka, který Vám tah komína spočítá. Co se týče toho skla, tak pokud se odšroubuje vrchní a spodní díl krbové vložky, skla se dají stáhnout k sobě a zpět zašroubovat vrchní a spodní díl krbové vložky.

Za technickou podporu Tomáš

Petr Tuchoň

Dobrý den, sháním krbová kamna s vysokým výkonem do vody a nízkým do vzduchu. Mohli by jste mi nějaká doporučit? Vytápěná prostor mám 320 m3. Děkuji

Technická podpora (Administrátor)

Dobrý den, zde bych Vám doporučil krbová kamna Aquaflam 17 s vytápecí schopností 260 - 420 m3. Jejich výkon je 14kW do vody a 3 kW do vzduchu což je super a tímto jsou tato kamna jedinečná. Výměník je kolem celé spalovací komory a tímto docházý jak k takovému poměru výkon "voda/vzduch", tak okamžitému předání tepla do výměníku po zatopení a k okamžitému nahřátí topného systému.

Aquaflam 17 - https://goo.gl/PVHnQN

Za technickou podporu - Martin

Zobrazit všechna hodnocení