Spočítat výkon krbu či kamen

Vážení zákazníci, z důvodu enormního navýšení objednávek Vás upozorňujeme, že může dojít k opoždění expedice z našeho skladu až o několik dní. Děkujeme za pochopení. Tým Krbylevne.cz

Buďte nároční a chtějte od své krbové vložky maximum!

Vytvořte si dokonalý a originální krb přesně podle svého vkusu a na míru vašemu obydlí. Nádherné krbové obestavby vám vyčarují dokonalou dominantu jakéhokoli interiéru. Obezdívku jednoduše přistavíte k jakékoli krbové vložce a pak už si jen můžete užívat jedinečnou pohodou a obdiv vašich návštěv.

Jak docílit pocitu rodinné pohody u vás doma? Pořiďte si nádhernou krbovou obestavbu s římsou. Nabízíme vám klasické rustikální krbové obestavby z přírodních materiálů. Vyberou si u nás i milovníci posledních trendů. Pro ně jsou připraveny moderní krbové obestavby, které skvěle zapadnou do designových interiérů. Obezdívka krbové vložky tvoří důležitou součást krbu, právě ona totiž rozhoduje, jaký dojem na nás zanechá. Naše obestavby krbových vložek každého příjemně ohromí.

Rustikální obestavby

Všechny obezdívky jsou zhotoveny z přírodních materiálů, takže si zachovávají své typické a neopakovatelné vzhledové vlastnosti od zabarvení, prasklinek a dalších drobných jedinečností, které neznačí vadu, ale pravost. Rustikální obestavby patří mezi nejoblíbenější typy díky jejich nadčasovému vzhledu. Dopřejte si krb jako na zámku i s krbovou římsou, a to v rovném nebo i v rohovém provedení.

Všechny krbové obestavby jsou určené k montáži s krbovou vložkou s možností nastavení výšky otvoru pro tuto vložku.

Moderní obestavby

Pro každého, kdo si více potrpí na moderní design, jsou ideální krbové stavebnice z odlehčeného betonu nebo přírodních kamenů. Jednotlivé díly obestavby se na sebe jednoduše skládají a připevňují pomocí akrylového lepidla. Krbová obezdívka je dokonalé řešení a náhrada za klasický krb. Obestavby jsou schopné akumulovat teplo, které uvolňují i po vyhasnutí ohniště. Také tyto obestavby mají uvnitř krbovou vložkou, jejíž komora je osazena silnou šamotovou vyzdívkou.  

Aquaflam obestavby

Krbové obestavby AQUAFLAM jsou určeny pro krbové vložky AQUAFLAM s rovným sklem.

Na výrobu byly použity přírodní materiály a byl kladen důraz především aktuální trendy současnosti. Snadnou montáž zvládnete sami.

Nezapomínejte na příslušenství

Pro správnou údržbu a bezkontaktní obsluhu ohně se vám rozhodně osvědčí nádherné sety, které obsahují všechno krbové nářadí, tedy pohrabáče, lopatku i smetáček. K dokonalé pohodě přispějí i stojany na dřevo, které vám ušetří místo s uskladněním topiva i čas s jeho doplňováním.

Dobré tepelné vlastnosti obestavby zaručuje použití přírodních materiálů. Proč vlastně potřebuje krbová vložka obestavbu? Protože díky ní vydrží mnohem déle, než když je součástí samostatně stojících krbových kamen. Nebojte se, že by se vámi vybraná krbová vložka a obestavba nedaly kombinovat. Naše obezdívky jsou vhodné k vložkám mnoha různých výrobců. Rozhodněte se pro některou z obestaveb a budete mít konečně krb se vším všudy. Uvidíte, že otevřený oheň zcela změní atmosféru pokoje. Pro harmonický pohled na krb i z praktické stránky vám nesmí chybět koš na dřevo. Esteticky působí dřevěný i kovaný koš.

Jak moderní tak rustikální obestavby je možné velmi jednoduše namontovat. Vybrat si můžete mezi kamenem, pískovcem, cihličkami, ale například i dřevěnou římsou s lepením proti prasklinám. Velmi efektní jsou obestavby krbových vložek Aquaflam, jejich stylový  vzhled vás překvapí. Najdou svůj pravý domov v moderních bytech a domech. Podobnou třešničkou na dortu ve vybavení interiérů jsou krby na biolíh. Také vás oslní netradičním provedením, navíc téměř nepotřebují vaši péči. A to proto, že odpadá přikládání a odstraňování popele. U nás naleznete vše potřebné pro vaši spokojenost, kamna, krby i kouřovody.

Zobrazit všechna hodnocení