Filtr

Ekologické, příjemné, a také levné topení

Kamna na pelety jsou krbová kamna, která dokáží ve velmi krátkém čase vytopit jakoukoli potřebnou místnost. Topivo ve formě pelet patří mezi ekologické a velmi ekonomické druhy topiv. Jejich předností je, že v kamnech dlouho hoří a mají velmi vysokou výhřevnost, v určitém směru i srovnatelnou s uhlím. Zbytkový odpad ve formě popelu lze navíc použít jako kvalitní přírodní hnojivo.

0 Kč
27 850 Kč

Peletová kamna La Perfecta Piccolo 6 kW bílá.

Na dotaz
18 513 Kč 21 653 Kč

Peletová kamna La Perfecta Bello 8 kW bílá.

Na dotaz
24 049 Kč 28 128 Kč

Peletová kamna La Perfecta Grande 10 kW bílá.

Na dotaz
27 841 Kč 32 563 Kč

Kamna, která využijete beze zbytku

Vysoce výkonná peletová kamna však nechávají odpadu velmi málo. Jsou tedy vhodná i do bytů, domů a objektů, kde se zbytkový odpad nevyužije. Mají vysoce technologicky zpracované topeniště a neprodukují žádný nepříjemný zápach. Kamna na pelety s výměníkem lze stejně jako krbové vložky s výměníkem navíc využít i k plnohodnotnému vytápění celého domu.

Bezpečný provoz, který se hodí doslova kamkoli

Široká nabídka kamen se svým tvarem i designem dokonale přizpůsobí jakémukoli interiéru. Zároveň splňují všechny velmi přísné bezpečnostní požadavky a normy. Jsou vhodné i do nízkoenergetických domů. Jedná se o kvalitní, zdravé a nízkonákladové topení. Ovládání kamen je jednoduché a intuitivní, zkrátka prostě nasypete pelety do topeniště a dál se nemusíte o nic starat.

Pomůcky, které usnadní péči a údržbu

K rozdělání ohně vám pomohou chemické nebo přírodní podpalovače. K jeho rychlé přípravě a úklidu kolem kamen pak slouží i další krbové příslušenství a krbové nářadí.

Jedinečný systém odvodu kouře

I během ekologického spalování vznikají nežádoucí spaliny, které je nutné odvádět mimo obytné prostory. K tomu slouží kouřovod, který kouř odvádí z kamen nebo z krbu. Kvalitní kouřovod je vyroben z odolných materiálů a jeho funkce je podmíněna bezvadnou těsností všech prvků od sopouchů, přes klapky kouřovodu až po konečné vyústění komínu.