Powered by Smartsupp
Spočítat výkon krbu či kamen

Kachlová kamna - Skladem

Pohádková kachlová kamna

Krbová kamna jsou užitečným zdrojem tepla, jehož vznik můžete zároveň i vidět a vytváří přirozeně útulnou atmosféru každého obydlí. Kachlová krbová kamna navíc dodávají jedinečný estetický prvek mezi vaše zdi, vhodný nejen do starších chalup, ale i do současných moderních staveb. Kachlová kamna jsou nabízena v široké škále designů, tvarů, velikostí i odstínů.

Proč kachlová kamna?

Nejen vzhled, ale i praktická stránka by měla být měřítkem při výběru vhodných kamen. Vysokou výhodou kachlových kamen je jejich prodloužená doba výhřevu. Kamna mají dvouplášťové provedení, které po zatopení akumuluje teplo, a to je po určité chvíli předáváno přes povrch do okolního vzduchu. Krbová vložka dodávaných kamen je vyrobena z velmi kvalitních materiálů, které zajišťují dlouhý a zcela bezproblémový provoz.

Stylové teplo po dlouhou dobu

I po vyhasnutí plamene pak vydává teplo ještě několik hodin. Akumulační vlastnosti kamen se skvěle doplňují i s vnějším povrchem, tvořeným zdobenými omítanými nebo glazovanými kachlemi. Dalo by se říci, že kachlová kamna zažívají období velké popularity, ale nikdy tomu nebylo jinak. Nadčasové provedení řadí tento typ kamen na přední místa odběru trvale.

Menší kachlová kamna určená pro výhřev jednotlivých pokojů mají náběh teploty rychlejší a vytopí místnost během několika okamžiků. Vysoká účinnost spalování zajišťuje minimální odpad ve formě popelu a veškeré zplodiny z kouře jsou odváděny důmyslným, ale jednoduše sestavitelným systémem přes kouřovody mimo obydlí.

Lze využít kachlová kamna k vytápění celého domu?

Rozhodně ano. Kachlová kamna s výměníkem dokáží využít vytvářenou tepelnou energii a právě přes výměník ji klasickou topnou soustavou rozvést do všech prostor, které potřebujete vytopit. Jedná se o účinné, úsporné a plnohodnotné topení.

Produktové řady

UniflamNordflamHS FlamingoAquaflam VARIOInvictaMasterflammeFlamingo DELUXEAquaflam