Powered by Smartsupp
Spočítat výkon krbu či kamen

Designové omítky - MEISTER

Designové omítky se dnes již zcela běžně používají k navýšení estetického dojmu okolních stěn kolem krbů a kamen. Jejich hlavní výhodou je tedy to, že mohou jako mávnutím kouzelného proutku vytvořit atraktivní a jedinečný vzhled okolí krbu bez nutnosti nákladných a náročných úprav interiéru místnosti.

Nanášení designové a tónovací omítky

Nanášení omítky a nosné vrstvy v jednom

Investovat do kvality se vyplácí

Stejně jako pořízení samotného krbu potažmo krbových kamen je potřeba řešit i to, jak bude vypadat jejich bezprostřední okolí. Protože i nákupem sebelepších kamen zasazených do nevzhledného prostředí nikdy nezískáte požadovaný estetický výsledek. A přesně z tohoto důvodu se je tedy potřeba důkladně pozastavit i nad výběrem omítky kolem krbu a vsadit na léty a zákazníky prověřenou variantu - třeba právě na designové omítky Dracholin. 

Kdo je jejich výrobce zač? Firma Dracholin je německou rodinnou společností, jež již více než 80 let vyrábí barvy a omítky v samotném srdci Bádenska-Württemberska. Jmenovitě tato firma byla založena již roku 1939, přičemž na výrobu specializovaných designových omítek na kamna a krby se zaměřuje už od roku 1980. Již tedy více než 40 let se pohybuje v oblasti kamnařiny - zkušeností má tedy opravdu na rozdávání.

Za tu dobu stihl Dracholin pochopitelně své produkty vyladit do posledního detailu na základě zpětné vazby od zákazníků a odběratelů. Zkrátka tato společnost spojuje tradice s inovacemi, aby dokázala vyrábět ty nejkvalitnější a nejestetičtější designové omítky ke krbům a kamnům na trhu.

Čím vynikají omítky od Dracholinu?

Při výrobě těchto designových omítek se plně projevuje i pověstná německá preciznost - maximální kvalitou těchto omítkářských produktů si můžete být pokaždé opravdu jisti. O prvotřídní kvalitě těchto designových omítek svědčí i skutečnost, že aktuálně patří výrobkům od Dracholinu suverénně první místo mezi nejprodávanějšími kamnářskými omítkami u našich západních sousedů. Jde tudíž jasně vidět, že tato společnost si díky kvalitě svých výrobků již stihla vybudovat značné renomé mezi svými zákazníky.

Kdo vlastně stojí za výrobou těchto omítek? Tato nadnárodní firma má pouze kolem 50 zaměstnanců, kteří dnes a denně vyrábějí barvy a omítky s náležitou pečlivostí a láskou - část produktů je zde dokonce zhotovována ručně. Klientelu pak tvoří nejenom soukromé osoby, jež si chtějí zkrášlit omítkou okolí krbu ve svém domě, ale taktéž i malíři, štukatéři, interiéroví designéři a další profese.

Mezi další výhody patří neuvěřitelná jednoduchost aplikace, krb si dokážete zkrášlit během pár hodin, a nepřeberné možnosti práce s těmito kreativními omítkami. Ty totiž nabízejí prakticky nekonečné množství možných kombinací, tudíž se na nich můžete kreativně vyřádit. Cestu k tomuto produktu si ale rychle dokáže nalézt opravdu každý.

Produktové řady

UniflamNordflamHS FlamingoAquaflam VARIOInvictaMasterflammeFlamingo DELUXEAquaflam